fbpx Umowa intencyjna o współpracy pomiędzy Wydziałem Filologicznym UG a Thyssenkrupp Group Services Gdańsk Spółką z o.o. | Wydział Filologiczny

Miło nam poinformować, że Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego podpisał umowę o współpracy z Thyssenkrupp Group Services Gdańsk Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Współpraca z biznesem jest jednym z priorytetów naszego Wydziału. Wspólnie z firmą Thyssenkrupp Group Services będziemy współpracować w zakresie edukacji młodzieży dla potrzeb biznesowego rynku pracy. Poprzez edukację studentów pracownicy Spółki Thyssenkrupp Group będą mieli realny udział w kreowaniu programów studiów oraz wezmą udział w posiedzieniach Rady Pracodawców Wydziału, a także zostaną zaproszeni do Rad Programowych poszczególnych kierunków na Wydziale Filologicznym ze szczególnym uwzględnieniem Instytutu Filologii Germańskiej.

czwartek, 1 lipca 2021 roku, 13:41