Umowa intencyjna o współpracy pomiędzy Wydziałem Filologicznym UG a Thyssenkrupp Group Services Gdańsk Spółką z o.o.

Miło nam poinformować, że Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego podpisał umowę o współpracy z Thyssenkrupp Group Services Gdańsk Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Współpraca z biznesem jest jednym z priorytetów naszego Wydziału. Wspólnie z firmą Thyssenkrupp Group Services będziemy współpracować w zakresie edukacji młodzieży dla potrzeb biznesowego rynku pracy. Poprzez edukację studentów pracownicy Spółki Thyssenkrupp Group będą mieli realny udział w kreowaniu programów studiów oraz wezmą udział w posiedzieniach Rady Pracodawców Wydziału, a także zostaną zaproszeni do Rad Programowych poszczególnych kierunków na Wydziale Filologicznym ze szczególnym uwzględnieniem Instytutu Filologii Germańskiej.

Data publikacji: czwartek, 1. Lipiec 2021 - 13:41; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 4. Sierpień 2021 - 11:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka