Konkursy

Nasza absolwentka Iga Jaruszewska wyróżniona w ogólnopolskim Konkursie im. Czesława Zgorzelskiego na najlepszą polonistyczną pracę magisterską

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 22 Grudzień, 2020 - 10:31
Ubiegłoroczna absolwentka filologii polskiej na Wydziale Filologicznym UG Iga Jaruszewska zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie im. Czesława Zgorzelskiego na najlepszą polonistyczną pracę magisterską w XIX edycji konkursu, w kategorii językoznawczej. Gala i wręczenie nagród odbyły się 22 października 2020.
Praca magisterska pt.

Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców oraz uczestników Filologicznych Studiów Doktoranckich

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 7 Wrzesień, 2020 - 13:14

1. Konkurs jest przeznaczony dla pracowników naukowo-dydaktycznych, naukowych
i naukowo-technicznych Wydziału Filologicznego, którzy nie ukończyli 35. roku życia, oraz dla uczestników Filologicznych Studiów Doktoranckich po otwarciu przewodu doktorskiego lub wyznaczeniu promotora.

VII edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery

Ostatnia modyfikacja: piątek, 31 Lipiec, 2020 - 12:49
 
 Medi@stery to  pierwszy w Polsce ogólnopolski konkurs  przeznaczony dla Absolwentów studiów magisterskich na kierunkach zakładających realizację efektów uczenia się w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach. Nagrody w konkursie odebrało dotychczas 18 laureatów, których rozprawy odznaczały się wysokim poziomem merytorycznym i metodologicznym, oryginalnością tez oraz odkrywczym charakterem.