fbpx Pracownicy | Wydział Filologiczny

Jesteś tutaj

Pracownicy

Lista pracowników Katedry Filologii Klasycznej

Katedra Filologii Klasycznej

dr hab. Bogumił Izabela, prof. UG

izabela.bogumil@ug.edu.pl

dr hab. Burliga Bogdan, prof. UG

bogdan.burliga@ug.edu.pl

dr Grzegorz Kotłowski, adiunkt

grzegorz.kotlowski@ug.edu.pl

dr hab. Tatiana Krynicka, prof. UG

tatiana.krynicka@ug.edu.pl

dr hab. Marchewka Anna, prof. UG

anna.marchewka@ug.edu.pl

dr Pająkowska-Bouallegui Anna, st. wykład.

a.pajakowska-bouallegui@ug.edu.pl

dr Pokrzywnicki Jacek, adiunkt

j.pokrzywnicki@ug.edu.pl

dr hab. Ryś Anna, prof. UG

anna.rys@ug.edu.pl

mgr Starek Elżbieta, wykładowca

elzbieta.starek@ug.edu.pl

dr Witczak Agnieszka, adiunkt

agnieszka.witczak@ug.edu.pl

 pracownicy emerytowani 

mgr Czyżma Jolanta, st. wykład. (emer.)
prof. dr hab. Głombiowska Zofia (emer.)
prof. dr hab. Głombiowski Krzysztof (emer.)
dr Marciniak Ewelina, st. wykład. (emer.)
mgr Meyer Horbowy Róża, st. wykład. (emer.)
mgr Elżbieta Roguszczak, st. wykład. (emer.)
dr hab. Stankiewicz Lucyna, prof. UWr (emer.)
mgr Ter Grigorjan Norajr, st. wykład. (emer.)

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Izabela Sułecka
Treść wprowadzona przez: Importer Importowicz
Ostatnia modyfikacja: pt., 09.04.2021 r., 14:36
Data publikacji: wt., 09.09.2008 r., 0:00