Wydarzenia, seminaria, konferencje

Prezentacja kierunków IRSW na Dniach Otwartych Wydziału Filologicznego

Serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w promocję naszych kierunków. Wasza praca i entuzjazm są nieocenione, a wysiłki wnoszą wiele do naszej społeczności akademickiej. Dzięki waszemu zaangażowaniu możemy budować pozytywny wizerunek naszych kierunków i przyciągać nowych utalentowanych studentów. Jesteśmy wdzięczni za waszą energię i kreatywność. To był wspaniały dzień, zajrzyj do galerii zdjęć i przekonaj się, że z nami warto!

#filologiarosyjskaug #rosjoznawstwoug #studiawschodnieug #sinologiaug #japonistykaug

Promocja kierunków IRSW

Data publikacji: wtorek, 12. Marzec 2024 - 18:38; osoba wprowadzająca: Aleksandra Klimkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 13. Marzec 2024 - 15:52; osoba wprowadzająca: Aleksandra Klimkiewicz