Pracownicy Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki | Wydział Filologiczny

Lista pracowników Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki

Instytut Anglistyki i Amerykanistyki biogramy  adresy e-mail
dr Olga Aleksandrowska, adiunkt biogram angoa@ug.edu.pl
mgr Aleksandra Arceusz, wykładowca biogram angaa@ug.edu.pl
dr Magdalena Bielenia-Grajewska, adiunkt biogram angmb@ug.edu.pl
prof. dr hab. Artur Blaim biogram angab@ug.edu.pl
dr Martin Blaszk, wykładowca biogram brcmart@ug.edu.pl
dr hab. Andrzej Ceynowa, profesor nadzwyczajny biogram angac@ug.edu.pl
dr hab. Tomasz Ciszewski, profesor nadzwyczajny biogram angtc@ug.edu.pl
mgr Zbigniew Czaja, starszy wykładowca biogram z.czaja@ug.edu.pl
dr Maria Fengler, adiunkt biogram maria.fengler@ug.edu.pl
dr hab. Izabela Morska, adiunkt biogram izabela.morska@ug.edu.pl
dr Marcin Fortuna, adiunkt   marcin.fortuna@ug.edu.pl
dr Javier Fernandez-Sanchez, adiunkt    
dr Justyna Giczela-Pastwa, adiunkt biogram Justyna.giczela@ug.edu.pl
mgr Joanna Gilis-Siek, wykładowca   joanna.gilis-siek@ug.edu.pl
dr Michał Golubiewski, adiunkt biogram michal.golubiewski@ug.edu.pl
dr Paula Gorszczyńska, asystent biogram angpg@ug.edu.pl
dr hab. Ludmiła Gruszewska-Blaim, profesor nadzwyczajny biogram anglgb@ug.edu.pl
dr Ewelina Gutowska-Kozielska, adiunkt biogram ewelina.gutowska@ug.edu.pl
dr Karolina Janczukowicz, adiunkt biogram karolina.janczukowicz@ug.edu.pl
mgr Krzysztof Karaś, starszy wykładowca biogram krzysztof.karas@ug.edu.pl
dr Beata Karpińska-Musiał, adiunkt biogram lingbet@ug.edu.pl
dr Wioleta Karwacka, adiunkt biogram w.karwacka@ug.edu.pl
dr hab. Marta Koval, profesor nadzwyczajny   marta.koval@ug.edu.pl
dr Ewa Kremky, starszy wykładowca biogram angek@ug.gda.pl
mgr Hanna Kryszewska, starszy wykładowca biogram
dr hab. Olga Kubińska, profesor nadzwyczajny biogram angok@ug.edu.pl
prof. dr hab. Wojciech Kubiński biogram angwk@ug.edu.pl
prof. dr hab. Jerzy Limon biogram jjerzy.limon@ug.edu.pl
Robin Macpherson, D. Phil (Oxon), starszy wykładowca biogram angrm@ug.edu.pl
dr Dorota Majewicz, adiunkt biogram dorota.majewicz@ug.edu.pl
prof. dr hab. David Malcolm biogram angmd@ug.edu.pl
dr Arkadiusz Misztal, adiunkt biogram angki@ug.edu.pl
dr Ewa Modrzejewska, starszy wykładowca biogram angem@ug.edu.pl
dr hab. Mirosława Modrzewska, profesor nadzwyczajny biogram miroslawa.modrzewska@ug.edu.pl
dr Stanisław Modrzewski, starszy wykładowca biogram stanisław.modrzewski@ug.edu.pl
dr Ewa Nawrocka, adiunkt   e.b.nawrocka@ug.edu.pl
mgr Ewa Orłowska, starszy wykładowca biogram ewa.orlowska@ug.edu.pl
dr Maciej Rataj, adiunkt biogram maciej.rataj@ug.edu.pl
mgr Remigiusz Ratajski, starszy wykładowca biogram r.ratajski@ug.edu.pl
dr Joanna Redzimska, adiunkt biogram angjr@univ.gda.pl
dr Krzysztof Filip Rudolf, adiunkt   frugfr@ug.edu.pl
dr Mikołaj Rychło, adiunkt biogram mikolaj.rychlo@ug.edu.pl
dr Małgorzata Smentek-Lewandowska, adiunkt biogram angms@ug.edu.pl
dr hab. Olga Sokołowska, profesor nadzwyczajny biogram angos@ug.edu.pl
dr hab. Danuta Stanulewicz, profesor nadzwyczajny biogram angds@univ.gda.pl
dr Xymena Synak-Basalamah, adiunkt biogram xsynak@ug.edu.pl
dr Monika Szuba, adiunkt biogram monika.szuba@ug.edu.pl
mgr Joanna Tillack, wykładowca   joanna.tillack@ug.edu.pl
mgr Robert Urbański, wykładowca   robert.urbanski@ug.edu.pl
dr hab. Jean Ward, profesor nadzwyczajny biogram angjmw@ug.edu.pl
dr Magdalena Wawrzyniak-Śliwska, starszy wykładowca biogram magdalenaws@ug.edu.pl
dr Grzegorz Welizarowicz, adiunkt biogram grzegorz.welizarowicz@ug.edu.pl
dr hab. Jadwiga Węgrodzka, profesor nadzwyczajny biogram angjw@ug.edu.pl
prof. dr hab. Marek Wilczyński biogram marek.wilczynski@ug.edu.pl
dr Beata Williamson, starszy wykładowca biogram angbw@ug.edu.pl
dr Miłosz Wojtyna, adiunkt   milosz.wojtyna@ug.edu.pl
Tadeusz Wolański, MA (Cantab), starszy wykładowca biogram angtzw@ug.edu.pl
dr Tomasz Wiśniewski, adiunkt biogram tomasz.wisniewski@ug.edu.pl
mgr Renata Zander-Lewandowska, starszy wykładowca biogram renata.zl@ug.edu.pl
  agnieszka.zukowska@ug.edu.pl

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Hanna Niżnik
Treść wprowadzona przez: Import Importowicz
Ostatnia modyfikacja: pon., 23.10.2017 r., 0:13
Data publikacji: pon., 01.09.2008 r., 0:00