fbpx Pracownicy Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki | Wydział Filologiczny

Pracownicy Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki | Wydział Filologiczny

Lista pracowników Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki

Instytut Anglistyki i Amerykanistyki biogramy  adresy e-mail
dr Olga Aleksandrowska, adiunkt biogram angoa@ug.edu.pl
mgr Aleksandra Arceusz, wykładowca biogram angaa@ug.edu.pl
dr hab. Magdalena Bielenia-Grajewska, prof. UG biogram angmb@ug.edu.pl
prof. dr hab. Artur Blaim biogram angab@ug.edu.pl
dr Martin Blaszk, wykładowca biogram brcmart@ug.edu.pl
dr hab. Andrzej Ceynowa, prof. UG biogram angac@ug.edu.pl
dr hab. Tomasz Ciszewski, prof. UG biogram angtc@ug.edu.pl
mgr Zbigniew Czaja, starszy wykładowca biogram z.czaja@ug.edu.pl
dr Maria Fengler, adiunkt biogram maria.fengler@ug.edu.pl
dr hab. Izabela Morska, adiunkt biogram izabela.morska@ug.edu.pl
dr Marcin Fortuna, adiunkt   marcin.fortuna@ug.edu.pl
dr Javier Fernandez-Sanchez, adiunkt    
dr Justyna Giczela-Pastwa, adiunkt biogram Justyna.giczela@ug.edu.pl
mgr Joanna Gilis-Siek, wykładowca   joanna.gilis-siek@ug.edu.pl
dr Michał Golubiewski, adiunkt biogram michal.golubiewski@ug.edu.pl
dr Paula Gorszczyńska, asystent biogram angpg@ug.edu.pl
dr hab. Ludmiła Gruszewska-Blaim, prof. UG biogram anglgb@ug.edu.pl
dr Ewelina Gutowska-Kozielska, adiunkt biogram ewelina.gutowska@ug.edu.pl
dr Karolina Janczukowicz, adiunkt biogram karolina.janczukowicz@ug.edu.pl
mgr Krzysztof Karaś, starszy wykładowca biogram krzysztof.karas@ug.edu.pl
dr Beata Karpińska-Musiał, adiunkt biogram lingbet@ug.edu.pl
dr Wioleta Karwacka, adiunkt biogram w.karwacka@ug.edu.pl
dr hab. Marta Koval, prof. UG   marta.koval@ug.edu.pl
mgr Hanna Kryszewska, starszy wykładowca biogram
dr hab. Olga Kubińska, prof. UG biogram angok@ug.edu.pl
prof. dr hab. Wojciech Kubiński biogram angwk@ug.edu.pl
dr Maciej Kur    
prof. dr hab. Jerzy Limon biogram jjerzy.limon@ug.edu.pl
dr Barbara Miceli    
Robin Macpherson, D. Phil (Oxon), starszy wykładowca biogram angrm@ug.edu.pl
dr Dorota Majewicz, adiunkt biogram dorota.majewicz@ug.edu.pl
dr Arkadiusz Misztal, adiunkt biogram angki@ug.edu.pl
dr hab. Mirosława Modrzewska, prof. UG biogram miroslawa.modrzewska@ug.edu.pl
dr Stanisław Modrzewski, starszy wykładowca biogram stanisław.modrzewski@ug.edu.pl
dr Ewa Nawrocka, adiunkt   e.b.nawrocka@ug.edu.pl
dr MariiaOnyshchuk    
mgr Ewa Orłowska, starszy wykładowca biogram ewa.orlowska@ug.edu.pl
mgr Karol Plichta    
dr Maciej Rataj, adiunkt biogram maciej.rataj@ug.edu.pl
mgr Remigiusz Ratajski, starszy wykładowca biogram r.ratajski@ug.edu.pl
dr Joanna Redzimska, adiunkt biogram angjr@univ.gda.pl
dr Krzysztof Filip Rudolf, adiunkt   frugfr@ug.edu.pl
dr Mikołaj Rychło, adiunkt biogram mikolaj.rychlo@ug.edu.pl
dr Małgorzata Smentek-Lewandowska, adiunkt biogram angms@ug.edu.pl
dr hab. Olga Sokołowska, prof. UG biogram angos@ug.edu.pl
dr hab. Danuta Stanulewicz, prof. UG biogram angds@univ.gda.pl
mgr Justyna Stiepanow    
dr Xymena Synak-Basalamah, adiunkt biogram xsynak@ug.edu.pl
dr Monika Szuba, adiunkt biogram monika.szuba@ug.edu.pl
mgr Joanna Tillack, wykładowca   joanna.tillack@ug.edu.pl
mgr Robert Urbański, wykładowca   robert.urbanski@ug.edu.pl
dr hab. Jean Ward, prof. UG biogram angjmw@ug.edu.pl
dr Magdalena Wawrzyniak-Śliwska, starszy wykładowca biogram magdalenaws@ug.edu.pl
dr Grzegorz Welizarowicz, adiunkt biogram grzegorz.welizarowicz@ug.edu.pl
dr hab. Jadwiga Węgrodzka, prof. UG biogram angjw@ug.edu.pl
dr Beata Williamson, starszy wykładowca biogram angbw@ug.edu.pl
dr Miłosz Wojtyna, adiunkt   milosz.wojtyna@ug.edu.pl
dr Maja Wojdyło    
Tadeusz Wolański, MA (Cantab), starszy wykładowca biogram angtzw@ug.edu.pl
dr hab. Tomasz Wiśniewski, profesor nadzwyczajny biogram tomasz.wisniewski@ug.edu.pl
mgr Renata Zander-Lewandowska, starszy wykładowca biogram renata.zl@ug.edu.pl
dr Roksana Zgierska    
  agnieszka.zukowska@ug.edu.pl

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Agnieszka Przybylska
Treść wprowadzona przez: Import Importowicz
Ostatnia modyfikacja: czw., 17.10.2019 r., 10:33
Data publikacji: pon., 01.09.2008 r., 0:00