fbpx Zapraszamy na Podyplomowe Studia Italianistyczne | Wydział Filologiczny

Zapraszamy na Podyplomowe Studia Italianistyczne

Studia Podyplomowe Italianistyczne na Wydziale Filologiczny UG to jedyna w Polsce oferta edukacyjna skierowana do absolwentów wszystkich kierunków studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich pragnących rozwijać zainteresowania italianistyczne z naciskiem na intensywną naukę języka włoskiego (przewidywany końcowy poziom językowy dla grupy początkującej B1, dla zaawansowanej B2/C1).
Studia są zaoczne (zjazdy co 2 tygodnie). Trwają 3 semestry. Ilość godzin w ciągu całego cyklu studiów: 390.
Program obejmuje praktyczną naukę języka włoskiego z podziałem na moduły: gramatyczny, leksykalny i konwersacyjny oraz język specjalistyczny, a także przedmioty stricte italianistyczne z zakresu kultury, historii i cywilizacji Italii.
Nabór odbywa się poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów: https://podyplomowi.irk.ug.edu.pl/
Cena za semestr: 2250 zł.

Informacje:

tel. +48 600 850 960, e-mail: italianistica.ug@gmail.com