Program mentoringowy TopMinds dla studentów ostatniego roku studiów

Biuro Nauki informuje, że Stowarzyszenie Top 500 Innovators, zrzeszające naukowców, przedsiębiorców a także specjalistów z zakresu transferu technologii i komercjalizacji oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta, która umożliwia wymianę naukową i kulturową pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi zapraszają do udziału w programie mentoringowym TopMinds.

Zgłoszenia są przyjmowane do 8 listopada 2020 r.

Do wzięcia udziału w Top Minds 2021 organizatorzy zapraszają studentów i studentki ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki oraz osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych.

Informacje szczegółowe znajdziecie Państwo pod adresem https://www.kpk.gov.pl/?p=55128&znewsletter=21pa%C5%BAdziernika2020

Data publikacji: środa, 28. Październik 2020 - 14:10; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 30. Październik 2020 - 11:15; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka