Organizacja zajęć dydaktycznych na Wydziale Filologicznym od 17 października 2020 roku

W związku z włączeniem Gdańska do czerwonej strefy zagrożenia epidemicznego, na podstawie Zarządzenia nr 115/R/20 Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 8 października 2020 roku w sprawie wymogów bezpieczeństwa na terenie Uniwersytetu Gdańskiego w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2, od 17 października 2020 r. zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych będą prowadzone wyłącznie w formie zdalnej (zajęcia odbywają się według wcześniej opublikowanych planów).
Konsultacje pracowników odbywają się w formie zdalnej.
Powyższe zasady obowiązują do odwołania.

dr hab. Urszula Patocka-Sigłowy, prof. UG

Dziekan

Data publikacji: piątek, 16. Październik 2020 - 08:07; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 16. Październik 2020 - 08:07; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka