Tytuły profesorskie dla prof. dr hab. Bożena Matuszczyk-Podgórskiej i prof. dr hab. Edwarda Jakiela

8 października Prezydent RP Andrzej Duda wręcza akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki.
Akt nominacyjny tego dnia otrzymała prof. dr hab. Bożena Matuszczyk-Podgórska, profesor nauk humanistycznych z Instytutu Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego.
28 września informację o nadaniu tytułu profesora nauk humanistycznych otrzymał prof. dr hab. Edward Jakiel z Instytutu Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego.
Pani Profesor i Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: wtorek, 13. Październik 2020 - 10:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 5. Listopad 2020 - 13:06; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka