fbpx Wybory kandydatów na dziekana Wydziału Filologicznego | Wydział Filologiczny

Wybory kandydatów na dziekana Wydziału Filologicznego | Wydział Filologiczny

Wybory kandydatów na dziekana Wydziału Filologicznego

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że rozpoczęła się procedura wyboru kandydatów na dziekana Wydziału Filologicznego. W dniu 11.05.2020 r. Wydziałowa Komisja Wyborcza wybrała mgr. Aisena Bragina, doktoranta Wydziału Filologicznego UG, do pełnienia funkcji Przewodniczącego WKW. Poprzednią przewodniczącą WKW była prof. dr hab. Kwiryna Ziemba.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie ważne dokumenty dotyczące wyborów będą umieszczane na bieżąco w zakładce Wydziałowa Komisja Wyborcza w dziale Pracownicy na stronie Wydziału Filologicznego.

Wszystkie informacje dotyczące Wyborów 2020-24 są dostępne pod linkiem: https://fil.ug.edu.pl/wydzial/o_wydziale/wybory_2012-2016/wybory_2020-2024

wtorek, 19 maja 2020 roku, 11:02