Życzenia z okazji jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego

Szanowni Państwo, Drogie Studentki i Drodzy Studenci!

Z okazji jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego życzę Państwu dużo zdrowia, jak najwięcej dobrych emocji na co dzień, okazji do rozwijania swoich pasji i potencjału, także naukowego, oraz tego, żebyście mogli tego doświadczać i to realizować w ramach wspólnoty akademickiej naszej Alma Mater, którą z powodzeniem tworzycie.
Jubileusz przypada na niezwykle trudny czas - wyjątkowy pod każdym względem - niesprzyjający świętowaniu. Ale jest to jednocześnie okres, w którym dane jest nam doświadczyć tego, co jest największym dobrem UG: niezwykłej troski i zaangażowania Studentów i Pracowników, ogromnej mobilizacji i poświęcenia, wysokich kompetencji i elastyczności w ich wykorzystaniu. I choć wszyscy wolelibyśmy, aby nasz potencjał nie był eksploatowany w takich okolicznościach, być może właśnie one pozwolą nam jeszcze lepiej odczuć wagę tego Jubileuszu i tego, czym jest dla nas Uniwersytet Gdański - a przede wszystkim jak niezbędni Uniwersytetowi są ludzie i jak bardzo na świętowanie wszyscy zasłużyliśmy.
Życzę Państwu raz jeszcze wszystkiego najlepszego oraz tego, abyście znaleźli dziś choć chwilę na zasłużone świętowanie i refleksję związaną z tym Jubileuszem.

Serdecznie pozdrawiam - Maciej Michalski

Szanowni Państwo Pracownicy Wydziału Filologicznego!

Z okazji przypadającego dziś jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego chciałbym złożyć Państwu  najlepsze życzenia: dużo zdrowia i dobrych emocji na co dzień, jak najwięcej radości i spokoju, a także podziękować Państwu za współtworzenie z powodzeniem od pół wieku naszej Alma Mater i naszego Wydziału.

Jubileusz przypada na niezwykle trudny czas - wyjątkowy pod każdym względem - niesprzyjający świętowaniu. Ale jest to jednocześnie okres, w którym dane jest nam doświadczyć tego, co jest największym dobrem UG: niezwykłej troski i zaangażowania pracowniczek i pracowników, ogromnej mobilizacji i poświęcenia, wysokich kompetencji i elastyczności w ich wykorzystaniu. I choć wszyscy wolelibyśmy, aby ten potencjał nie był eksploatowany w takich okolicznościach, być może właśnie one pozwolą nam jeszcze lepiej odczuć wagę tego Jubileuszu i to, czym jest dla nas Uniwersytet Gdański - a przede wszystkim jak niezbędni Uniwersytetowi są ludzie i jak bardzo na świętowanie zasłużyliśmy.

Serdecznie pozdrawiam - Maciej Michalski

Data publikacji: piątek, 20. Marzec 2020 - 12:12; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 20. Marzec 2020 - 15:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka