fbpx Między słowami w Radiu Gdańsk: porad językowych udzielają Barbara Kamińska i Zenon Lica. Słuchajcie codziennie o 15.20 | Wydział Filologiczny

Od 1 lutego br. nasi pracownicy: dr hab. Zenon Lica, prof. UG, dr Barbara Kamińska z Instytutu Logopedii udzielają porad językowych codziennie po godz. 15.20 w audycji Między słowami w Radiu Gdańsk. Prowadzona jest ona w dwóch duetach: prof. Zenon Lica rozmawia z red. Danielem Wojciechowskim i dr Barbara Kamińska z red. Tomaszem Olszewskim.
Rozwiązują oni najbardziej zawikłane problemy, z jakimi borykają się słuchacze Radia Gdańsk:
wtorek, 4 lutego 2020 roku, 13:58