Press Freedom Conference 2020

Zapraszamy studentów i pracowników Wydziału Filologicznego

do udziału w konfererencji Press Freedom Conference 2020 w Gdańsku,

a dokładnie w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku 22 stycznia 2020 (środa).

z

W konferencji potwierdzili swój udział jako speakerzy znamienici goście, jak: prezydent Lech Wałęsa, Jurek Owsiak oraz eksperci Meera Selva z Reuters Institute for Study of Journalism czy Galina Arapova z Director, Mass Media Defence Centre przy wydatnym udziale Ambasady Amerykańskiej w Polsce. To będzie druga edycja konferencja poprzednio odbyła się w roku ubiegłym w Bratysławie i odbiła się szerokim echem w Europie.

• Informację o idei konferencji i więcej informacji można znaleźć pod linkiem: https://pressfreedomconference.com/
  • Osoby zainteresowane uprzejmie proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa pod adresem e-mail: malcer@ug.edu.pl oraz przybycie na konferencję z legitymacją studencką bądź dowodem tożsamości.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Styczeń 2020 - 10:51; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Styczeń 2020 - 12:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka