Dzień brytyjski na Filologicznym UG

Instytut Badań nad Kulturą na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego,

Velvet Spoon oraz British Council

zapraszają

na wykład otwarty brytyjskiego producenta Hugh Welchmana z Breakthru Films.

Hugh Welchman opowie jak wygląda współpraca polsko-brytyjska oraz w jaki sposób rozwijał się projekt filmu Twój Vincent. Przed wykładem odbędzie się pokaz krótkometrażowych filmów zrealizowanych w London Film School.

Hugh Welchman jest laureatem Oscara za film Piotruś i wilk (producent). Wyreżyserowany wspólnie z Dorotą Kobielą Twój Vincent uzyskał Oscarową nominację. Założyciel studia BreakThru Films produkującego filmy w technice malarskiej animacji.

Wydarzenie organizowane w ramach Creativity Talks odbędzie  się w piątek 13 grudnia 2019 roku o godzinie 12:00 na Wydziale Filologicznym UG (sala 1.47, budynek Filologii, parter), ul. Wita Stwosza 55 w Gdańsku.

Data publikacji: wtorek, 10. Grudzień 2019 - 13:23; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Grudzień 2019 - 13:24; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka