Szkolenie z zakresu zasady równości szans i przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi na uczelniach wyższych

Zapraszamy na szkolenie z zakresu zasady równości szans

i przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi na uczelniach wyższych

Na szkoleniu możliwe będzie podniesienie wiedzy o prawnych regulacjach w tym zakresie, a także lepsze zrozumienie sytuacji i potrzeb studentów/-ek i pracownic/-ków z różnych grup mniejszościowych na uczelniach. Szkolenie adresowane jest do doktorantów oraz pracowników dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych do 35. roku życia. Szkolenie odbędzie się w piątek 13 grudnia w godzinach 10:00-13:00 w sali rady wydziału, 034 w budynku Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51.

Data publikacji: poniedziałek, 9. Grudzień 2019 - 09:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 12. Grudzień 2019 - 11:20; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka