fbpx Prof. Regina Pawłowska, profesor emeritus UG, członkiem honorowym Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego | Wydział Filologiczny

Na Walnym Zgromadzeniu Delegatów Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego w dniu 26 października 2019 roku nadano godność członka honorowego prof. dr hab. Reginie Pawłowskiej.

Wyłoniono też władze Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego na kolejną kadencję; członkiem Zarządu Głównego Towarzystwa została dr hab. Alicja Pstyga, prof. UG, zaś członkiem Sądu Koleżeńskiego dr hab. Lucyna Warda-Radys, prof. UG.

Szanownym Paniom Profesorkom serdecznie gratulujemy!

piątek, 22 listopada 2019 roku, 11:36