Seminarium naukowe Czas wolny i rozrywki w najnowszej literaturze rosyjskiej | Wydział Filologiczny

Seminarium naukowe Czas wolny i rozrywki w najnowszej literaturze rosyjskiej

26 września 2019 roku na Wydziale Filologicznym, ul. Wita Stwosza 51, sala 260, odbędzie się literaturoznawcze seminarium naukowe pt. „Czas wolny i rozrywki w najnowszej literaturze rosyjskiej”, organizowane przez Pracownię Badań Kulturowych nad Najnowszą Literaturą Rosyjską w Instytucie Rusycystyki i Studiów Wschodnich na Wydziale Filologicznym UG przy współpracy z Instytutem Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu w Białymstoku. Swój przyjazd zapowiedziało kilkunastu badaczy zajmujących się najnowszą prozą i dramaturgią rosyjską z ośrodków zagranicznych (Odessa, Mińsk), jak i polskich (Poznań, Kielce, Szczecin, Białystok, Gdańsk).

wtorek, 24 września 2019 roku, 8:50