Seminarium naukowe Czas wolny i rozrywki w najnowszej literaturze rosyjskiej

26 września 2019 roku na Wydziale Filologicznym, ul. Wita Stwosza 51, sala 260, odbędzie się literaturoznawcze seminarium naukowe pt. „Czas wolny i rozrywki w najnowszej literaturze rosyjskiej”, organizowane przez Pracownię Badań Kulturowych nad Najnowszą Literaturą Rosyjską w Instytucie Rusycystyki i Studiów Wschodnich na Wydziale Filologicznym UG przy współpracy z Instytutem Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu w Białymstoku. Swój przyjazd zapowiedziało kilkunastu badaczy zajmujących się najnowszą prozą i dramaturgią rosyjską z ośrodków zagranicznych (Odessa, Mińsk), jak i polskich (Poznań, Kielce, Szczecin, Białystok, Gdańsk).

Data publikacji: poniedziałek, 16. Wrzesień 2019 - 10:02; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 24. Wrzesień 2019 - 08:50; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka