Zakończenie roku akademickiego dla studentów z Harbinu

12 czerwca 2019 roku na Wydziale Filologicznym odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego dla studentow z Harbinu, ktorzy przyjechali do Gdańska studiować filologię polską. Po dwóch latach nauki na Uniwersytecie Gdanskim studenci opuścili mury uczelni ze znakomitą znajomością nie tylko gramatyki języka polskiego, ale także literatury, historii oraz zagadnień ekonomicznych. W Harbinie czeka ich jeszcze napisanie pracy licencjackiej w języku polskim. Być może niektórzy wrócą do Gdańska, aby kontynuować naukę na studiach magisterskich. Uroczystego wręczenia dyplomów dokonał dziekan Wydziału Filologicznego dr hab. Maciej Michalski, prof. UG.
Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 14. Czerwiec 2019 - 11:29; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 14. Czerwiec 2019 - 13:45; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka