Wystawa pt. Patrick Deville - pisarz, podróżnik, dyplomata

z

Biblioteka Neofilologiczna UG zaprasza na wystawę pt. "Patrick Deville - pisarz, podróżnik, dyplomata". Ekspozycja towarzyszy wizycie tego znakomitego pisarza na Uniwersytecie Gdańskim. Imprezę uświetni Jan Maria Kłoczowski - ceniony tłumacz, poeta i eseista. Wystawę zorganizowano w ramach projektu Atelier Litteraire Gdańsk przy współudziale Instytutu Filologii Romańskiej UG. Ekspozycję będzie można oglądać w Bibliotece Neofilologicznej do 24 czerwca 2019 r. w budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego przy ul. Wita Stwosza 51 w Gdańsku.

Data publikacji: czwartek, 16. Maj 2019 - 10:29; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 16. Maj 2019 - 10:30; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka