Studenci anglistyki wspierają nauczycieli! Zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia

Studenci Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki wspierają nauczycieli. W dniach strajku zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia i warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym  na Wydziale Filologicznym w godzinach 8.00-15.00. Zajęcia prowadzone są przez studentów filologii angielskiej i odbywają się zamiennie w salach 371 i 355, III piętro budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego, ul. Wita Stwosza 51.

Studentom anglistyki przydałoby się wsparcie. Potrzebują więcej zaangażowanych studentów, którzy w czasie okienek mogliby i zechcieliby pomagać w organizacji czasu i edukacji dla dzieci. Więcej informacji na FB: Wspieramystrajknauczycieli.
#wspieramynauczycieli #UG #neofilologia

Data publikacji: wtorek, 16. Kwiecień 2019 - 14:06; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Kwiecień 2019 - 13:20; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka