Pia Šlogar, doktorantka Wydziału Filologicznego, wybrana do Rady Doradczej ds. Młodzieży przy Radzie Europy

Pia Šlogar, doktorantka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, została wybrana do Rady Doradczej ds. Młodzieży przy Radzie Europy na kadencję 2020-2021. Pia Šlogar od 2015 roku jest członkinią Klubu Studenckiego „Pomorania” oraz od marca 2018 roku skarbnikiem organizacji Youth of European Nationalities, z ramienia której kandydowała do Advisory Council on Youth. Rada Doradcza ds. Młodzieży przy RE składa się z 30 przedstawicieli organizacji pozarządowych i ma na celu ustanawianie priorytetów oraz standardów pracy Rady Europy w obszarze polityki dotyczącej młodych osób.

Naszej doktorantce serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: wtorek, 16. Kwiecień 2019 - 13:34; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Kwiecień 2019 - 10:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka