Nasze studentki zwyciężczynie Odysei Umysłu jadą do finał USA

Dwie drużyny reprezentujące  ACK UG w tegorocznej edycji Odysei Umysłu uzyskały dwie nagrody I stopnia. W zespole tym zalazły się studentki zarządzania instytucjami artystycznymi, teatrologii, kulturoznawstwa i logopedii na Wydziale Filologicznym UG: Paulina Niedzielska, Julia Podlewska, Maria Jabłońska, Maria Izabela Krużyńska, Monika Chybowska, Weronika Sydow i Ewelina Lubrychyt. Tym samym dostały szanse, aby reprezentować Polskę na 40. Finałach światowych Odysei Umysłu w East Lansing w USA.
Finały Ogólnopolskich eliminacji odbyły  się 30-31 marca (sobota-niedziela) w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.
Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: piątek, 12. Kwiecień 2019 - 11:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Maj 2019 - 13:31; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka