"Studia Germanica Gedanensia", "Panoptikum" i "Schulz / Forum" weszły do projektu MNiSW "Wsparcie dla czasopism naukowych" na lata 2019-2020

Czasopisma Wydziału Filologicznego: „Studia Germanica Gedanensia”, wydawane przez Instytut Filologii Germańskiej i Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego, "Panoptikum", wydawane przez Instytut Badań nad Kulturą, oraz "Schulz / Forum", wydawane przez wydawnictwo Fundacja Terytoria Książki, weszły do projektu "Wsparcie dla czasopism naukowych" na lata 2019-2020. Czasopismo „Studia Germanica Gedanensia” ukazuje się od 1993 roku jako rocznik, a od 2012 roku jako półrocznik – opracowywane są co roku dwa numery tematyczne: literaturoznawczy i językoznawczy, anonsowane oddzielnym Call for Papers.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 1. Kwiecień 2019 - 14:11; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 1. Kwiecień 2019 - 23:32; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka