Prof. Krzysztof Kornacki laureatem wyróżnienia Najlepszy Nauczyciel Roku im. Mrongowiusza

Dr hab. Krzysztof Kornacki, prof. UG, kierownik Katedry Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej w Instytucie Badań nad Kulturą na Wydziale Filologicznym UG został laureatem wyróżnienia Najlepszego Nauczyciela Akademickiego Roku 2018 Uniwersytetu Gdańskiego im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza. Wyróżnienie zostało wręczone podczas uroczystego posiedzenia Senatu Uniwersytetu Gdańskiego inaugurującego rok jubileuszowy 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego 20 marca 2019.

Podczas tej samej uroczystości Brązowy Medal za Długoletnią Służbę otrzymała dr Katarzyna Wądołowska-Lesner z Instytutu Rusycystyki i Studiów Wschodnich.

Panu Profesorowi i Pani Doktor serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 22. Marzec 2019 - 11:03; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 25. Marzec 2019 - 13:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka