Nowy numer "Gazety Uniwersyteckiej"

W najnowszym numerze "Gazety Uniwersyteckiej" można przeczytać relację dr hab. Katarzyny Wojan, prof. UG, ze Zjazdu Polskiego Towarzystwa Językoznawczego ze zdjęciami dr Marty Noińskiej oraz reportaż z jubileuszu prof. dr hab. Hieronima Chojnackiego z Instytutu Skandynawistyki również pióra dr hab. Katarzyny Wojan, prof. UG. W numerze znaleźć można także relację z debaty z prof. dr. hab. Stefanem Chwinem z cyklu „Gdańskie Debaty Obywatelskie”, na tamat dwudziestolecia międzywojennego oraz jego bohaterów, zatytułowanej „Dziedzictwo i nowoczesność. Polska i Polacy 1918–2018” napisaną przez Daniela Pomiana.

Data publikacji: środa, 30. Styczeń 2019 - 12:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. luty 2019 - 12:45; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka