Podręcznik Расскажи мне обо всём Joanny Mampe i Lady Ovcinnikovej na Taiwanie, w Iraku i Rosji

Podręcznik Расскажи мне обо всём - пособие по русскому языку в дружеской переписке wydany w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego wykorzystywany jest nie tylko na zajęciach na Uniwersytecie Gdańskim. Z podręcznika na zajęciach z języka rosyjskiego jako obcego korzystają studenci obcokrajowcy na Uniwersytecie BFU im. I. Kanta w Kaliningradzie (Rosja), studenci National Taiwan University różnych fakultetów, którzy wybrali język rosyjski jako drugi język obcy, studenci Filologii rosyjskiej w Państwowym Uniwersytecie w Bagdadzie (Irak).

Podręcznik cieszy się popularnością również w szkołach średnich w klasach maturalnych, m.in. w Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku. Ulubiony mail uczniów to list nr 51 Да, украли! opowiadający o tradycjach rosyjskiego wesela.

Data publikacji: środa, 2. Styczeń 2019 - 10:50; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 2. Styczeń 2019 - 12:38; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka