Konkurs „Dizajn spekulatywny. Audiosfera biurowców i jej przyszłość”. Pula nagród 5 tys. zł

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza studentów do udziału w zajęciach i konkursie „Dizajn spekulatywny. Audiosfera biurowców i jej przyszłość” realizowanych we współpracy z infuture hatalska foresight institute oraz Skanska.

Celem zajęć jest prezentacja sound studies jako nowej dziedziny nauk humanistycznych oraz przygotowanie uczestników do konkursu „Audiosfera biurowców dziś i jutro”. Przedmiotem konkursu są samodzielnie przygotowane pejzaże dźwiękowe, które – wraz z towarzyszącymi im deskrypcjami (opis: strona A4, ok. 1800 znaków) – zobrazują 1) środowisko akustyczne aktualnie panujące w wybranym biurowcu, 2) środowisko dźwiękowe, jakie zdaniem uczestników powinno w nim zapanować, 3) środowisko dźwiękowe biurowca przyszłości. Pula nagród w konkursie wynosi 5 tys. zł.

Więcej informacji o konkursie (regulamin wraz z kartą zgłoszeniową) i przygotowujących do niego ćwiczeniach – koncepcja, plan zajęć, wymagania – znajduje się w załączonym pliku PDF.

Terminy zajęć:

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do 4 stycznia 2019 na adres mailowy prowadzącego: f.szalasek@wp.pl.

Data publikacji: czwartek, 20. Grudzień 2018 - 09:06; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 21. Grudzień 2018 - 09:06; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka