VII Edycja Szkoły Prawa Francuskiego

z

Zgłoszenia przyjmujemy do połowy stycznia (15.01.2019), decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w kursie prawa francuskiego prosimy o kontakt z kierownikiem Szkoły mgr Krystyną Warylewską: spf@prawo.univ.gda.pl

Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat prawa francuskiego jak również europejskiego. Kurs Szkoły adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, ekonomia, filologia romańska, historia), doktorantów, aplikantów i praktyków ze znajomością języka francuskiego, zainteresowanych poznaniem systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Toulouse Capitole 1 w języku francuskim. Uczestnicy SPF, którzy pomyślnie zakończą zajęcia otrzymają dyplom uniwersytecki: "Certificat d'introduction au droit français et européen".

Data publikacji: piątek, 7. Grudzień 2018 - 09:28; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 14. Styczeń 2019 - 14:27; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka