Konsul z Ambasady USA na Wydziale Filologicznym

konsul USA

Spotkanie z dyplomatą amerykańskim, konsulem USA, Abrahamem Lee odbyło się 4 grudnia 2018 roku o godzinie 10.00 na Wydziale Filologicznym. Konsul Ambasady Amerykańskiej przedstawił możliwości wyjazdowe do USA skierowane do studentów:

• praktyki i staże studenckie oraz dla absolwentów w okresie 1 roku po ukończeniu studiów,
  • studia drugiego stopnia - możliwości dofinansowania oraz proces aplikacyjny,
  • programy wymiany wakacyjnej, niekolidujące z zajęciami w trakcie roku akademickiego.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partnera Departamentu Stanu.

Więcej informacji na FB.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 30. Listopad 2018 - 10:48; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 4. Grudzień 2018 - 11:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka