Koło Sympatyków Literatury Frankofońskiej w projekcie 20 lat polskiej Nagrody Goncourtów | Wydział Filologiczny

Delegacja Koła Sympatyków Literatury Frankofońskiej z Instytutu Filologii Romańskiej w dniach 25-28 października 2018 udała się do Krakowa zrealizować I etap projektu „ 20 lat polskiej Nagrody Goncourtów”. Przygotowując się do stworzenia reportażu radiowego udało im się przeprowadzić wywiady m.in. z symbolem kultury francuskiej Bernardem Pivot, z Konsulem Generalnym Francji Frédéric de TOUCHET,  z profesor Marcelą Świątkowską (UJ) oraz z Verą Michalski z Fundacji Jan Michalski.

• Delegacja: studenci: Martyna Zapolnik, Klaudia Sawicka, Karolina Wiatrowska, Przemysława Jackowicz Korczyńska, Szymon Apollo.
  • Opiekun dr Katarzyna Kotowska.
zzzz
czwartek, 8 listopada 2018 roku, 8:40