Dr Izabela Kujawa, dr Maciej Dajnowski, dr Barbara Kamińska, dr Nora Orłowska i mgr Tomasz Archutowski nominowani do tytułu Nauczyciel Akademicki Roku

Aż pięciu naszych nauczycieli akademickich z Wydziału Filologicznego nominowanych to tytułu Nauczyciel Akademicki Roku "Dziennika Bałtyckiego"!

Dr Izabela Kujawa (treść sms-a NGA.16) z Instytutu Filologii Germańskej, dr Barbara Kamińska (treść sms-a NGA.9) z Katedry Logopedii, dr Maciej Dajnowski (treść sms-a NGA.27) z Instytutu Filologii Polskiej, mgr Tomasz Archutowski (treść sms-a NGA.44) z Instytutu Skandynawistyki i emerytowana dr Nora Orłowska (treść sms-a NGA.51) z Instytutu Filologii Romańskiej zostali nominowani do tytułu "Nauczyciel Akademicki Roku" w plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego" Nauczyciel na Medal. Nominacje zostały zgłoszone przez studentów i absolwentów.

Głosowanie trwa do wtorku 26 listopada 2018 do godz. 22. Sms-y można wysyłać na numer 72355. Więcej informacji na stronie "Dziennika Bałtyckiego":
Informacji nt. plebiscytu udziela Agnieszka Piech, tel. 797 001 066 e-mail: agnieszka.piech@polskapress.pl. Koszt głosowania to 2,46 zł brutto.
Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 24. Październik 2018 - 08:33; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 24. Październik 2018 - 12:08; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka