Finansowanie indywidualnych projektów studenckich oraz projektów organizowanych przez koła naukowe

Prodziekan ds. Kształcenia dr hab. Paweł Sitkiewicz, prof. nadzw., ogłasza nabór do drugiej tury finansowania indywidualnych projektów studenckich oraz projektów organizowanych przez koła naukowe. W końcówce roku 2018 zostało nam już co prawda niewiele pieniędzy od Parlamentu Studentów, ale mimo wszystko zachęcam do uczestniczenia w naborze. Postaramy się uruchomić dodatkowe środki na wsparcie najbardziej ambitnych projektów.
  • Czas: do 23 października 2018 do 15.00.
  • Podania (z kosztorysami) proszę składać w sekretariacie dziekana (p. 015 Neo) oraz - jednocześnie - na adres mailowy: pawel.sitkiewicz@ug.edu.pl
  • Warunkiem uczestnictwa jest rozliczenie się ze środków przyznanych w poprzednim roku akademickim i złożenie sprawozdania z działalności koła.

Zebranie dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 25 października 2018 (czwartek) o godz. 15.00
w Sali Rady Wydziału 034 w budynku Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51.
Obecność obowiązkowa dla wszystkich starających się o dofinansowanie swojego projektu.

Data publikacji: poniedziałek, 22. Październik 2018 - 10:43; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Październik 2018 - 12:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka