Dyplomy uznania za szczególne osiągnięcia naukowo-badawcze dla prof. Aleksandry Ubertowskiej i prof. Katarzyny Wojan

Dyplomy uznania za szczególne osiągnięcia naukowo-badawcze na rzecz Uniwersytetu Gdańskiego w roku 2018 do dwóch naszych profesorek: prof. dr hab. Aleksandry Ubertowskiej dr hab. Katarzyny Wojan, prof. nadzw., skierowali Rektor Uniwersytetu dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała, prof. nadzw., i Prorektor ds. nauki, prof. dr hab. Piotr Stepnowski. Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się na Radzie Wydziału Filologicznego 11 października 2018.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 12. Październik 2018 - 14:09; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 15. Październik 2018 - 08:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka