Rasskazy mne obo vsem - nasz podręcznik w bibliotece Państwowego Uniwersytetu Języka Rosyjskiego im. Puszkina w Moskwie

19 lipca podręcznik Расскажи мне обо всём wydany przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego został przekazany wykładowcom języka rosyjskiego jako obcego oraz bibliotece Państwowego Uniwersytetu Języka Rosyjskiego im. Puszkina w Moskwie.

Instytut Języka Rosyjskiego im. Puszkina to jeden z największych uczelni językowych w Rosji, powołana 23 sierpnia 1973 w oparciu o funkcjonujące na Uniwersytecie Moskiewskim od 1966 Naukowo-Metodyczne Centrum Języka Rosyjskiego. Od 1981 Instytut mieści się w nowym, specjalnie dla niego zbudowanym kompleksie budynków, na południowym zachodzie Moskwy przy ulicy akademika Wołgina 6. Instytut stał się głównym centrum nauczania języka rosyjskiego zarówno studentów z całego świata jak i nauczycieli i wykładowców.

Data publikacji: środa, 1. Sierpień 2018 - 11:14; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 1. Sierpień 2018 - 12:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka