Dr hab. Katarzyna Szalewska laureatką Konkursu o Nagrodę PAN dla młodych naukowców | Wydział Filologiczny

Miło nam poinformować, że postanowieniem Prezydium Oddziału PAN w Gdańsku (Uchwała nr 2/2018 z dn. 29 maja 2018 r.), zgodnie z rekomendacjami Komisji oceniających zgłoszone prace, laureatką Konkursu o Nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców za najlepszą pracę twórczą opublikowaną w 2017 r.  w kategorii nauk humanistyczno-społecznych za książkę Urbanalia - miasto i jego teksty. Humanistyczne studia miejskie, wyd. Słowo obraz/terytoria została dr hab. Katarzyna Szalewska z Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

z

Pani Doktor Habilitowanej Katarzynie Szalewskiej serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!

poniedziałek, 4 czerwca 2018 roku, 10:09