Wernisaż wystawy fotografii studentki Anny Sekleckiej

z

Zapraszamy na wernisaż podyplomowy wystawy fotografii Anny Sekleckiej studentki trzeciego roku Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Wydziale Filologicznym UG. Wystawa, która jest praktyczną częścią pracy licencjackiej, realizowanej pod kierownictwem dr Sebastiana Jakuba Konefała odbędzie się 2 czerwca w Bibliotece z pasją w Gdyni.

Wystawa jest poświęcona wpływowi technologii na wizerunek człowieka. Porusza aktualne tematy takie jak transhumanizm i dalsza ewolucja człowieka. Celem wystawy jest wzbudzenie refleksji na temat dalszego rozwoju ludzkości, jej uzależnienia od maszyn oraz pojęcia współczesnego człowieczeństwa. Ponadto oprócz samej wystawy na wernisażu odbędzie się koncert młodego zespołu muzycznego FMR. Wstęp na wystawę i wydarzenie towarzyszące jest wolny.

Data publikacji: czwartek, 24. Maj 2018 - 10:16; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 24. Maj 2018 - 10:50; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka