Pokaz filmów z audiodeskrypcją

z

Po raz piąty studenci Translatoryki z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego organizują pokaz filmów z audiodeskrypcją. Zapraszamy wszystkich chętnych na Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie zrodził się pomysł całego projektu. Motywem przewodnim jest technologia, to jak wpływa na nasze życie, jak je ułatwia i utrudnia. Będzie mnóstwo okazji do wzruszeń, śmiechu i głębszych przemyśleń. Będziemy wdzięczni za możliwość poznania Państwa opinii i wrażeń po pokazie, co pomoże nam doskonalić nasze umiejętności.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Data publikacji: piątek, 18. Maj 2018 - 13:22; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 18. Maj 2018 - 13:23; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka