Międzynarodowa Konferencja "Light as a Creative Tool"

Akademia Sztuk Pięknych zaprasza

Międzynarodowej Konferencji "Light as a Creative Tool" na ASP w Gdańsku,

której towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty dla studentów w przestrzeni publicznej

- zabytkowej części Stoczni Gdańskiej.

Wydarzenie będzie miało miejsce 8-12 maja 2018.

Udział potwierdzili artyści - wykładowcy oraz studenci z Polski oraz z zagranicy (Niemcy, Finlandia, Tunezja, Austria). Tematyka Konferencji to wykorzystanie światła w sztuce przestrzeni publicznej. Oprócz warsztatów dydaktycznych, z wykładów i prezentacji będą mieli okazję skorzystać także mieszkańcy Trójmiasta, ponieważ wstęp na te wydarzenia jest otwarty dla wszystkich.

Na stronie https://www.asp.gda.pl/pl/artykuly/light_conference znajduje się informacja, oraz formularz zgłoszeniowy dla studentów.

Więcej informacji na FB.

Data publikacji: wtorek, 17. Kwiecień 2018 - 10:57; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Kwiecień 2018 - 10:58; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka