Wizyta Forskerforbundet - największego w Norwegii związku zawodowego na Wydziale Filologicznym | Wydział Filologiczny

Członkowie Forskerforbundet – największego w Norwegii związku zawodowego skupiającego naukowców oraz innych pracowników uniwersytetów i szkół wyższych – odwiedzili 7 marca 2018 Instytut Skandynawistyki na Wydziale Filologicznym UG. Goście, pracownicy Uniwersytetu w Agder, Kristiansand, byli zainteresowani warunkami bytowymi pracowników UG, płacami i organizacjami związkowymi oraz internacjonalizacją i programem Erasmus+. Wizyta, zorganizowana przez dr Katarzyna Michniewicz-Veisland i dr Helenę Garczyńską miała m.in. w programie spotkanie z dziekanem Wydziału Filologicznego dr hab. M. Michalskim, prof. UG oraz podziekan ds. studenckich dr Eweliną Gutowską-Kozielską oraz pracownikami Sekcji Wymiany Zagranicznej Studentów.

zzzzzzz
piątek, 9 marca 2018 roku, 11:07