Repertuar ACK i DKF marzec 2018

Warsztaty fotograficzne dla studentów UG
Interesuje Cię fotografia? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności? Masz dobre oko, ale chciałbyś robić jeszcze lepsze zdjęcia? Walczysz czasem z ustawieniami aparatu?
Warsztaty fotograficzne organizowane przez ACK UG Alternator i PhotoArea Naukowe Koło Fotograficzne Uniwersytetu Gdańskiego są dla Ciebie.
Zapraszamy osoby posiadające podstawową wiedzę na temat zasad fotografowania i własny sprzęt na warsztaty, które pozwolą rozwinąć i sprofesjonalizować  kompetencje fotograficzne.
  • 8 cotygodniowych spotkań
  • po 2-3 godziny
  • 3 tematy:
  • fotografia portretowa
  • fotografia reklamowa
  • fotografia dokumentalna
  • realizacja własnych pomysłów wizualnych

Zajęcia to nie tylko wprowadzenie w historię i teorię fotografii: zagadnienie światła, kompozycja kadru, perswazja wizualna, ale przede wszystkim praca praktyczna z profesjonalnym sprzętem, w studiu.
Podczas warsztatów prowadzące będą również prezentować ciekawe materiały wizualne – pozycje z literatury fachowej, które mogą służyć za inspiracje. Przez cały czas trwania zajęć będzie można zajrzeć do albumów, książek i czasopism fotograficznych.

Zapisy do 8 marca na adres mailowy: dkf@ug.edu.pl
Ilość miejsc ograniczona (12 osób)! Decyduje kolejność zgłoszeń
Koszt za cały cykl warsztatów: 200 zł/osoba
Zajęcia będą się odbywać w poniedziałku od godziny 17:00