Konferencja naukowo-szkoleniowa Terapia logopedyczna a adaptacja kulturowa osób bilingwalnych | Wydział Filologiczny

Katedra Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego wraz z Miastem Gdańsk i Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 5
zapraszają na konferencję naukowo-szkoleniową pt.
Terapia logopedyczna a adaptacja kulturowa osób bilingwalnych.
z

Konferencja odbędzie się 10 marca 2018 r. w Katedrze Logopedii UG (ul. Wita Stwosza 58, s. 101). Celem konferencji jest zapoznanie specjalistów z najnowszymi wynikami badań naukowych na temat możliwości rzetelnej diagnozy i terapii logopedycznej osób z innym niż polskie zapleczem kulturowym. Spotkanie będzie płaszczyzną do dyskusji pomiędzy praktykami i naukowcami na temat możliwości specjalistycznej pomocy udzielanej osobom, dla których polski nie jest językiem ojczystym.

piątek, 23 lutego 2018 roku, 10:17