Wykład gościnny Prof. Goro Christopha Kimura z Uniwersytetu Sophia w Tokyo pt. "Mehrsprachiges Theater als Spiegel und Modell deutsch-polnischer Kommunikation. Beispiele aus der Grenzregion"

Pracownia Badań nad Interkulturowością w Literaturze i Teatrze Instytutu Filologii Germańskiej serdecznie zaprasza na wykład gościnny Prof. Goro Christopha Kimura z Uniwersytetu Sophia w Tokyo pt. "Mehrsprachiges Theater als Spiegel und Modell deutsch-polnischer Kommunikation. Beispiele aus der Grenzregion". Wykład odbędzie się 02 marca 2018 roku o godzinie 15.00 w sali 168.

W załączniku znajduje się plakat promujący wykład.

Data publikacji: czwartek, 22. luty 2018 - 19:28; osoba wprowadzająca: Jan Wit Doroszewski Ostatnia zmiana: czwartek, 22. luty 2018 - 19:28; osoba wprowadzająca: Jan Wit Doroszewski