Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds finansowany przez MNiSW

Zapraszamy do udziału w rekrutacji Programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "DIALOG" na lata 2017–2019.

Program realizowany jest przez Stowarzyszenie Top500 Innovators oraz Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta i skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej.

Edycja 2018 rozpocznie się  w marcu 2018 i potrwa do czerwca 2018. Nabór wniosków trwa do 21 stycznia.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są na stronie topminds.pl oraz facebooku.

Data publikacji: poniedziałek, 15. Styczeń 2018 - 13:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 16. Styczeń 2018 - 12:50; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka