Studentka filologii rosyjskiej Joanna Łaszcz stypendystką ministra nauki i szkolnictwa wyższego po raz drugi!

Joanna Łaszcz studentka II stopnia filologii rosyjskiej w Instytucie Rusycystyki i Studiów Wschodnich drugi raz pod rzad zdobyła stypendium ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018 dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego.

Rektorzy przedstawili ministrowi nauki i szkolnictwa wyższego 1 861 wniosków o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia, w tym 1 275 wniosków studentów i 586 wniosków doktorantów. Przyznanych zostało 645 stypendiów studentom i 78 stypendiów doktorantom. Wśród nich – 14 studentów Uniwersytetu Gdańskiego oraz 6 doktorantów. W tym roku akademickim wysokość stypendium ministra wynosi 15 000 zł – w przypadku studentów oraz 25 000 zł – w przypadku doktorantów.

z

Pani Joannie Łaszcz gratulujemy i życzymy dalszych znakomitych osiągnięć naukowych i organizacyjnych!

Data publikacji: środa, 20. Grudzień 2017 - 08:08; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 12. Styczeń 2018 - 10:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka