Stypendium im. Stanisławy Fleszarowej-Muskat

Fundacja im. Stanisławy Fleszarowej-Muskat ogłasza nabór wniosków o stypendium im. Stanisławy Fleszarowej-Muskat.

Stypendium w wysokości 6 tysięcy złotych (wypłata jednorazowa) jest przyznawane studentom filologii polskiej II stopnia w celu udzielenia pomocy finansowej umożliwiającej im rozwijanie zainteresowań naukowych.

Wniosek powinien zawierać:

- list motywacyjny przedstawiający sylwetkę kandydata (udział w konferencjach naukowych, wykaz publikacji);

- opinię opiekuna naukowego;

- wykaz działań na rzecz społeczności studenckiej i regionalnej;

- adres pocztowy, mailowy i telefon kandydata.

Szczególnie premiowane będą prace poświęcone literaturze Pomorza.

Dokumenty należy złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Stypendium im. Stanisławy Fleszarowej-Muskat”
w sekretariacie Instytutu Filologii Polskiej UG w kopercie zaadresowanej do dra Artura Nowaczewskiego, członka zarządu Fundacji.

Termin zgłoszeń: do 20 grudnia 2017.

Data publikacji: piątek, 3. Listopad 2017 - 13:20; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 10. Listopad 2017 - 08:03; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka