Wykład gościnny prof. dr hab. Pawła Stachury

zaprasza na wykład gościnny
prof. UAM dra hab. Pawła Stachury
pt. Spy thrillers and philosophy: or, how to read Tom Clancy and Robert Ludlum
Thrillery szpiegowskie i filozofia, czyli jak czytać prozę Toma Clancy’ego i Roberta Ludluma
Wykład w języku angielskim odbędzie się w środę 18 października br.
na Wydziale Filologicznym, ul. Wita Stwosza 51, o godz. 9:45 w auli 021.

Dr hab. Paweł Stachura jest profesorem nadzwyczajnym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzi zajęcia z historii literatury amerykańskiej, oraz seminaria z amerykańskiej kultury popularnej i dziewiętnastowiecznej prozy amerykańskiej. Na tej samej tematyce skupia się w badaniach naukowych.

Dr. Paweł Stachura is an associate professor at Adam Mickiewicz University in Poznań. He teaches history of American literature and a series of seminars on American pop culture and 19th-century American fiction. His research focuses on the same topics.

Data publikacji: poniedziałek, 16. Październik 2017 - 09:07; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Październik 2017 - 14:07; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka