Piąta edycja „Club of Gdańsk” – spotkania polskich i rosyjskich młodych liderów

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia wspólnie z Miastem Gdańsk ogłasza nabór na piątą edycję „Club of Gdańsk” – spotkania polskich i rosyjskich młodych liderów. Zapraszamy do udziału w naszym projekcie.

Grupa docelowa
„Club of Gdańsk” to cykliczne spotkanie młodych i dynamicznych osób z Polski i Rosji, aktywnie uczestniczących w życiu publicznym na szczeblu krajowym, regionalnym i lokalnym. Celem tej inicjatywy jest stworzenie sieci młodych liderów, chętnych do budowania nowych i poprawę istniejących kontaktów między lokalnymi społecznościami obu sąsiadujących ze sobą krajów.

Program
Szkolenie z: protokołu dyplomatycznego połączone z przyjęciem pokazowym, a także z negocjacji i wystąpień publicznych (podstawowe aspekty teorii negocjacji oraz jej techniki: Anchoring, Framing, Reflecting, Active Listening).

·         Kandydat powinien mieć poniżej 35 lat
·         Kandydat powinien dostarczyć kompleksowe CV w języku angielskim, które zaakcentuje zaangażowanie w sprawy publiczne
·         a także list motywacyjny w języku angielskim
·         Kandydat powinien przesłać także przykłady własnego wkładu w debatę publiczną na poziomie lokalnym czy też regionalnym (artykuły, komentarze, blogi, itp.)
·         Warunkiem uczestnictwa jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, który będzie językiem oficjalnym spotkania

Termin i miejsce
7-10 września 2017 roku, Gdańsk

Gwarantujemy
Pokrywamy koszty związane z pobytem w Gdańsku (nocleg, wyżywienie, szkolenie), a także do 200 EUR kosztów transportu dla uczestników z Rosji.

Zgłoszenia
Termin przesyłania aplikacji upływa 15 czerwca 2017 r. Aplikacje prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej Olimpii Bronowickiej, bronowicka@cprdip.pl

Informacje o projekcie
Zdjęcie w galerii