Kampus COOLtury 2017

Data i czas: 31 maja 2017 r. (środa), godz. 10:00-15:00
Miejsce: tereny zielone Uniwersytetu Gdańskiego (między Wydziałem Filologicznym a Biblioteką UG)
Wstęp wolny

W tym roku COOLturalnie siedząc na trawce, zajadając goferka i popijając kompocik będziemy się integrować i pomagać. Cały dzień zabawy w gry ruchowe i planszowe oraz warsztaty animacyjne. Bajki przeplatane koncertem.

Będzie też okazja, by znów poczuć się dzieckiem i wygrać nagrody. To wszystko po to, by zebrać dary dla Jodłowego Domu w Gdańsku!

Przybywajcie tłumnie i pomagajcie!

Organizatorzy:
Grupy projektowe Wehikuł Czasu i WężoLisy ze specjalności Animacja Kultury na kierunku Kulturoznawstwo Uniwersytetu Gdańskiego; Akademickie Centrum Kultury UG „Alernator”.

Wydarzenie na FB

Data publikacji: poniedziałek, 29. Maj 2017 - 14:11; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 29. Maj 2017 - 14:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka