Wolontariusze na Międzynarodową Konferencję Szekspirologów

Międzynarodowa Konferencja Szekspirologów, 27-31 lipca 2017, Gdańsk

ESRA (European Shakespeare Research Association) to Europejskie Stowarzyszenie Szekspirologów od 1990 roku organizujące międzynarodową konferencję szekspirowską, realizowaną co dwa lata w innym kraju. Po raz pierwszy w historii konferencja wraca do tego samego kraju i będzie nim Polska. W roku 2005 gospodarzeniem wydarzenia był Kraków, po 12 latach, w dniach 27-30 lipca 2017, konferencja odbędzie się w Gdańsku. Organizatorem tegorocznego wydarzenia jest Gdański Teatr Szekspirowski oraz Uniwersytet Gdański.

W spotkaniu weźmie udział ok. 300 uczestników z całego świata.

Szukamy wolontariuszy, którzy pomogą nam przy organizacji tego wydarzenia.

Zadania wolontariuszy obejmą między innymi: przygotowanie pakietów dla uczestników konferencji, prowadzenie rejestracji uczestników, udzielanie informacji dot. wydarzeń, pomoc techniczna i logistyczna. Szukamy osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Konferencja odbywać się będzie w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim oraz na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Udział w wydarzeniu to świetna okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie i poznać ciekawych ludzi. Zapraszamy!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – WOLONTARIUSZ/KA: https://goo.gl/XFuFHe

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 czerwca.

Data publikacji: środa, 24. Maj 2017 - 12:47; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 24. Maj 2017 - 12:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka