Rozmowa o filmie Marcela Łozińskiego pt. Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham. Prowadzi doktorantka Paulina Pohl

Projekcja najnowszego obrazu dokumentalisty Pawła Łozińskiego pt. „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" oraz debata o filmie, którą poprowadzi Paulina Pohl odbędą się w Bibliotece pod Żółwiem, we wtorek, 13 grudnia 2016 r. Wydarzenie odbywa się w ramach Projektu Edukacji Filmowej Biblio+doc.

Film pt. „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" ukazuje intymne wyznania dwóch kobiet znajdujących się w gabinecie psychoterapeuty. Widz podgląda także prace wybitnego krakowskiego terapeuty – Bogdana de Barbaro. Pewnego rodzaju ekshibicjonizmowi bohaterek towarzyszy opowieść o leczniczym wymiarze kina. „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" wpisuje się w terapeutyczny nurt współczesnego kina.
Po projekcji odbędzie się debata zgłębiająca problematykę filmu, którą poprowadzi Paulina Pohl – absolwentka kulturoznawstwa (specjalizacja audiowizualna), doktorantka Filologicznych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu Gdańskiego, animatorka kultury – współorganizowała wydarzenia zawiązane z popularyzacją kultury audiowizualnej i kuglarstwa. Jest zaangażowana w aktywizację środowiska studenckiego. Jej zainteresowania to: produkcja filmowa, nowa historia kina, edukacja filmowa i telewizja jakościowa.
Projekt Edukacji Filmowej Biblio+doc odbywa się we współpracy z Akademią Dokumentalną Against Gravity.

Emisja filmu pt. „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham"  i dyskusja
  • Biblioteka pod Żółwiem
  • 13 grudnia 2016 r., wtorek, godz. 18.00
  • ul. św. Ducha 111/113 Gdańsk